Request info (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: yes
pl: tak

en: None
pl: Brak

en: Scheme
pl: Schemat

en: Utility
pl: Narzędzia

en: no
pl: nie

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Preferred language
pl: Preferowany język
