Request info (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: yes
ca: sí

en: None
ca: Cap

en: Scheme
ca: Esquema

en: Utility
ca: Utilitat

en: Base URL
ca: URL base

en: Preferred language
ca: Llengua preferida

en: HTTP Protocol
ca: Protocol HTTP
