Request info (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: yes
fr: oui

en: None
fr: Aucun(e)

en: Scheme
fr: Schéma

en: Utility
fr: Utilité

en: no
fr: non

en: Base URL
fr: URL de base

en: Preferred language
fr: Langue préférée
