Request info (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: yes
ja: はい

en: None
ja: なし

en: Scheme
ja: スキーマ

en: no
ja: いいえ

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Preferred language
ja: 選択言語
