Request info (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: yes
uk: так

en: None
uk: Немає

en: Scheme
uk: Схема

en: Utility
uk: Допоміжні

en: no
uk: ні

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Preferred language
uk: Бажана мова
