Request info (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: yes
fi: kyllä

en: None
fi: Ei mitään

en: Scheme
fi: Skeema

en: no
fi: ei

en: About
fi: Tietoja

en: Preferred language
fi: Ensisijainen kieli
