Request info (8.x-1.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: yes
kn: ಹೌದು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Scheme
kn: ಸ್ಕೀಮ್

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು
