Request info (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: yes
sk: áno

en: None
sk: Žiadne

en: Scheme
sk: Schéma

en: no
sk: nie

en: Base URL
sk: Základná URL

en: About
sk: Informácie o
