Request info (8.x-1.5) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: yes
de: Ja

en: None
de: Keine

en: Scheme
de: Schema

en: Utility
de: Werkzeug

en: no
de: Nein

en: Base URL
de: Basis-URL

en: About
de: Über

en: Preferred language
de: Bevorzugte Sprache

en: Secure
de: Sicher
