Request info (8.x-1.5) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: yes
es: sí

en: None
es: Ninguno

en: Scheme
es: Esquema

en: Utility
es: Utilidad

en: Base URL
es: URL Base

en: About
es: Acerca de

en: Preferred language
es: Idioma preferido
