Request info (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: yes
gl: si

en: None
gl: Ningún

en: Scheme
gl: Esquema

en: Utility
gl: Utilidade

en: no
gl: non

en: About
gl: Información
