Request info (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: yes
he: סוגים

en: None
he: ללא

en: Scheme
he: סכמה

en: no
he: לא

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: About
he: אודות

en: Preferred language
he: שפה מועדפת
