Request info (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: yes
id: ya

en: None
id: Tiada

en: Scheme
id: Skema

en: no
id: tidak

en: Base URL
id: URL dasar

en: About
id: Tentang

en: Preferred language
id: Bahasa pilihan
