Request info (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: yes
ro: da

en: None
ro: Nimic

en: no
ro: nu

en: Base URL
ro: URL de bază

en: About
ro: Despre

en: Preferred language
ro: Limba preferată

en: HTTP Port
ro: Port HTTP
