Request Parameter Condition (8.x-2.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Exists
cy: Yn bodoli

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Starts with
cy: Dechrau gyda

en: Ends with
cy: Yn gorffen gyda
