Request Parameter Condition (8.x-2.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Value
de: Wert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Contains
de: Enthält

en: Conditions
de: Bedingungen

en: Exists
de: Vorhanden

en: Equals
de: Gleich

en: Operation
de: Aktion

en: Case Sensitive
de: Groß-/Kleinschreibung beachten

en: Starts with
de: Beginnt mit

en: Ends with
de: Endet mit
