Request Parameter Condition (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Contains
el: Περιέχει

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Exists
el: Υπάρχει

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: Ends with
el: Τελειώνει σε
