Request Parameter Condition (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Value
he: ערך

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Contains
he: מכיל

en: Conditions
he: תנאים

en: Operation
he: פעולה

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Ends with
he: מסתיים ב
