Request Parameter Condition (8.x-2.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Value
hi: मान

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Contains
hi: मे हैं

en: Conditions
hi: शर्तें

en: Exists
hi: मौजूद

en: Operation
hi: काम

en: Starts with
hi: के साथ शुरू होता है

en: Ends with
hi: साथ समाप्त होता है
