Request Parameter Condition (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Contains
is: Inniheldur

en: Conditions
is: Skilyrði

en: Starts with
is: Byrjar á

en: Ends with
is: Endar á
