Request Parameter Condition (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Contains
lt: Turi

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Exists
lt: Esantys

en: Equals
lt: Lygu

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Starts with
lt: Prasideda su
