Request Parameter Condition (8.x-2.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Conditions
mr: अटी

en: Exists
mr: अस्तित्वात
