Request Parameter Condition (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Contains
oc: Conten

en: Conditions
oc: Condicions

en: Exists
oc: Present

en: Operation
oc: Operacion

en: Parameter
oc: Paramètre

en: Starts with
oc: Commence per

en: Ends with
oc: Finit per
