Request Parameter Condition (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Starts with
th: เริ่มต้นด้วย

en: Ends with
th: ลงท้ายด้วย
