Request Parameter Condition (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Contains
tr: İçerir

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Exists
tr: Mevcuttur

en: Equals
tr: Eşittir

en: Operation
tr: İşlem

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: Ends with
tr: İle biten
