Request Parameter Condition (8.x-2.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Contains
ar: يحتوي

en: Conditions
ar: الشروط

en: Operation
ar: عملية

en: Parameter
ar: معامل
