Request Parameter Condition (8.x-2.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Exists
my: ရှိပြီးသား

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Does not exist
my: ဖိုင်မရှိပါ
