Request Parameter Condition (8.x-2.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Value
ne: मान

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Contains
ne: समावेश

en: Exists
ne: बिध्यमान छ
