Request Parameter Condition (8.x-2.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Contains
sv: Innehåller

en: Conditions
sv: Villkor

en: Exists
sv: Existerar

en: Equals
sv: Är lika med

en: Operation
sv: Funktion

en: Case Sensitive
sv: Skiftlägeskänslig

en: Starts with
sv: Börjar med

en: Ends with
sv: Slutar med

en: Does not exist
sv: Filen saknas
