Request Parameter Condition (8.x-2.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Contains
eu: Edukia

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: Does not exist
eu: Ez da existitzen
