Request Parameter Condition (8.x-2.3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Exists
jv: Ana

en: Equals
jv: Padha karo

en: Operation
jv: Operasi
