Request Parameter Condition (8.x-2.3) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Contains
ru: Содержит

en: Conditions
ru: Условия

en: Exists
ru: Существует

en: Equals
ru: Равно

en: Operation
ru: Действие

en: Parameter
ru: Параметр

en: Starts with
ru: Начинается с

en: Ends with
ru: Заканчивается на

en: Does not exist
ru: Не существует
