Request Parameter Condition (8.x-2.3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Exists
sk: Existuje

en: Equals
sk: Rovnaký

en: Operation
sk: Operácia

en: Starts with
sk: Začína s

en: Ends with
sk: Končí s
