Request Parameter Condition (8.x-2.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Operation
ta: செயல்

en: Starts with
ta: தொடங்குகிறது

en: Ends with
ta: முடிவடைகிறது
