Request Parameter Condition (8.x-2.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Contains
az: Tərkibində

en: Parameter
az: Parametr

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Ends with
az: ilə bitir
