Request Parameter Condition (8.x-2.3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Contains
bs: Sadrži

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Exists
bs: Postoji

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: Ends with
bs: Završava sa
