Request Parameter Condition (8.x-2.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Value
es: Valor

en: Yes
es: Sí

en: Contains
es: Contiene

en: Conditions
es: Condiciones

en: Exists
es: Existe

en: Equals
es: Igual

en: Operation
es: Operación

en: Case Sensitive
es: Sensible a mayúsculas y minúsculas

en: Parameter
es: Parámetro

en: Starts with
es: Comienza con

en: Ends with
es: Termina con
