Request Parameter Condition (8.x-2.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Contains
hr: Sadrži

en: Exists
hr: Postoji

en: Operation
hr: Operacija
