Request Parameter Condition (8.x-2.3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Contains
id: Mengandung

en: Conditions
id: Kondisi

en: Exists
id: Tersedia

en: Operation
id: Operasi

en: Starts with
id: Mulai dengan

en: Ends with
id: Diakhiri dengan
