Request Parameter Condition (8.x-2.3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Contains
pt: Contém

en: Conditions
pt: Condições

en: Exists
pt: Existe

en: Equals
pt: Igual a

en: Operation
pt: Operação

en: Case Sensitive
pt: Diferencia maiúsculas de minúsculas

en: Parameter
pt: Parâmetro

en: Starts with
pt: Começa com

en: Ends with
pt: Termina com

en: Does not exist
pt: Não existe
