Request Parameter Condition (8.x-2.3) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Contains
uk: Містить

en: Conditions
uk: Умови

en: Exists
uk: Існує

en: Equals
uk: Дорівнює

en: Operation
uk: Дія

en: Case Sensitive
uk: Враховувати регістр

en: Parameter
uk: Параметр

en: Starts with
uk: Починається з

en: Ends with
uk: Закінчується на

en: Does not exist
uk: Не існує
