Require Login (3.0.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Documentation
de: Dokumentation

en: Settings
de: Einstellungen

en: Condition
de: Bedingung

en: Requirements
de: Voraussetzungen

en: Login destination
de: Anmeldeziel

en: Extra options
de: Zusatzoptionen

en: Require Login
de: Anmeldung erforderlich

en: Login message
de: Anmeldenachricht
