Require Login (3.0.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Extra options
nl: Extra opties
