Require Login (3.0.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Documentation
ru: Документация

en: Settings
ru: Настройки

en: Condition
ru: Условие

en: Requirements
ru: Требования

en: Login destination
ru: Страница перенаправления входа

en: Extra options
ru: Дополнительные настройки

en: Login message
ru: Сообщение при входе в систему
