Require Login (3.0.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Documentation
tr: Belgeleme

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Login path
tr: Giriş adresi

en: Condition
tr: Koşul

en: Requirements
tr: Gereklilikler
