Require Login (3.0.3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Condition
uk: Умова

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Extra options
uk: Додаткові параметри

en: Login message
uk: Повідомлення входу
