Require login (8.x-1.13) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Installation
fa: نصب

en: About
fa: درباره
