Require Login (8.x-2.4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Usage
el: Χρήση
