Require Login (8.x-2.4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Usage
fr: Utilisation

en: Excluded paths
fr: Chemins exclus

en: Access denied message
fr: Message d'accés refusé

en: You must login to view this page.
fr: Vous devez vous connecter pour accéder à cette page.
