Require Login (8.x-2.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Usage
gl: Uso
